Srpen 2010

Green Day nominováni na 3 ceny VMA09

30. srpna 2010 v 11:12 | Naty-Green |  Skupina Green Day
Kapela Green Day byla nominována na 3 ceny Video Music Awards 09 za videoklip 21 Guns - v kategorii Best Rock Video, Best Cinematography a Best Direction. Hlasovat lze pouze v kategorii Best Rock Video na webu www.mtv.com.
Slavnostní vyhlášení šestadvacátého ročníku proběhne 13. září v New Yorku. Green Day potvrdili svou účast a chystají na vyhlašování vystoupení. Na udílení cen vystupovali také v roce 2005, letos by měli zahrát jednu píseň z nového alba 21st Century Breakdown.
Mimo Green Day na udílení cen vystoupí také Pink, Katy Perry, Ne-Yo nebo třeba Chace Crawford. Hlasujte pro Green Day v kategorii Best Rock Video zde!.
..

Green Day & Blink 182

27. srpna 2010 v 20:11 | Naty-Green |  BLINK 182
..
Celé jméno: Billie Joe Armstrong
Datum narození: 17. února 1972
Místo narození: Rodeo, CA
Stav: Ženatý
Děti: Joseph Marciano (Joey), Jacob Danger (Jake)
Nástroje: Kytara, harmonika, mandolína, bicí, piáno a saxofon
Oblíbené pití: Kořeněné pivo
Oblíbené jídlo: Vegetariánské lasagně
Trávení volného času: Dělá pomocného trenéra v baseballovém družstvu pro prťata

Tomas DeLenge
Nejhorší koncertní zkušenost:
"Jednou, když jsme byli na jevišti, reprobedny přehrávaly naši hudbu zpětně tak nahlas, že jsme se slyšeli několikrát. Docela nás to na pár týdnů rozhodilo."


Thomas DeLonge

26. srpna 2010 v 21:21 | Naty-Green |  BLINK 182
Povolání: Zpěvák, kytarista
Věk: 34
Datum narození: 13. 2. 1975
Místo narození: Poway, Kalifornie, USA
Výška: 192 cm
Člen skupin: Blink 182

MMVA, 21 guns, Rock Band

26. srpna 2010 v 9:30 | Naty-Green |  Skupina Green Day
Videoklip Know Your Enemy je nominován na Mezinárodní Video roku v kategorii skupina. "Soupeřemi" jim budou Coldplay, Jonas Brothers, Kings of Leon, Rise Against, The Black Eyed Peas, The Killers, Metro Station a Pussycat Dolls. Více na mmva.muchmusic.com.
Druhý singl z desky 21st Century Breakdown 21 guns se stane jednou z ústředních písní nového filmu Transformers II. Videoklip, který se natáčel 6. června v Los Angeles pod taktovkou Marca Webba, bude mít premiéru tuto neděli 21. června. Ukázku si můžete prohlédnout ve videu.
MTV.com potvrdilo,že se objeví songy Know Your Enemy,East Jesus Nowhere a 21 guns ve hře Rock Band.Plánuji se i další.Od 7.července budou ke stažení přes Xbox Live a Playstation Network 3.
..
Zdroj: http://

Green Day v Bílém domě a v NHL

24. srpna 2010 v 12:07 | Naty-Green |  Skupina Green Day
Green Day byli v Bílém domě. I když Billie Joe v minulosti vyhrál soutěž na prezidenta USA, zatím Baracka Obamu ve funkci nestřídá :-) Bílý dům navštívili u příležitosti koncertu ve Washingtonu. Fotografie z návštěvy naleznete na oficiálních stránkách Green Day.
Potvrzena byla také účast Green Day ve hře NHL - v soundtracku k ročníku NHL 2010 se objeví s písní Know Your Enemy.
..
Zdroj: http://

Green Day na MTV AVMA nedorazili

23. srpna 2010 v 10:10 | Naty-Green |  Skupina Green Day
Green Day a Black Eyed Peas triumfovali na úvodním předávání MTV Australia Video Music Awards, jenže se konalo 12.04. 06 v Sydney

Green Day si z předávání odnesli cenu za Best Rock Group (nejlepší rocková kapela) a Best Rock Video (nejlepší rockové video) za "American Idiot". Naopak Black Eyed Peas si došli pro Best R&B (nejlepší R&B) a Sexiest Video (Sexy video) - obě ceny za píseň "Hej Mama".
Mezi jinými se v soupisce vítězů objevil australský idol, Guy Sebastian, jakožto vítěz Best Pop Video za "Out With My Baby" a Dissociatives vyhráli Video of the Year za "Somewhere Down The Barrel "…
..
Zdroj: http://

Seriál k tour 2009 spuštěn

22. srpna 2010 v 10:58 | Naty-Green |  Skupina Green Day
Na adrese www.greenday-cz.com/tour09 nyní najdete speciální seriál k tour 2009. Přehledně tak budete mít vždy "po ruce" veškeré potřebné informace jak k celé tour, tak k jednotlivým koncertům. Navíc od zítřka bude v rámci probíhající tour uveřejněna speciální nabídka eshopu. Těšit se můžete na velmi zajímavé ceny některých produktů...
A co vlastně všechno seriál obsahuje? Ukazuje zbývající čas do dalšího koncertu, zobrazuje celkovou statistiku odehraných a zbývajících koncertů, přehled návštěvnosti na jednotlivých koncertech, nejhrannější písničky apod.
Během dnešního dne a zítřejšího rána bude ještě docházek k aktualizaci dat, některé statistiky, zejména pak návštěvnost, můžou být do té doby zkresleny.
..

O natáčení videoklipu 21 Guns

18. srpna 2010 v 9:18 | Naty-Green |  Skupina Green Day
V článku se můžete podívat na další video z natáčení videoklipu 21 Guns. V "Making of 21 Guns" se např. dozvíte, jak dlouhé byly kabely, které byly při natáčení použity, jakým způsobem byly realizovány výbuchy a střely apod. Kapela spolu s režisérem Marcem Webbem a oběma herci také přibližuje hlavní myšlenku klipu.

Zdroj: http://

VIDEO: První záběry Blink-182 z Evropy

17. srpna 2010 v 19:46 | Naty-Green |  BLINK 182
Blink 182 - vystoupili včera po šesti letech
poprvé v Evropě, když v britském městě Abeerden otevřeli vlastním koncertem současné Evropské halové a festivalové turné. Na internetu se samozřejmě ihned po koncertě objevily první amaterské záběry fanoušků, z nichž jeden z těch nejlepších jsme pro vás vybrali i my.


Setlist koncertu v Aberdeen pak vypadal následovně:

01. Dumpweed
02. Feeling This
03. The Rock Show
04. What's My Age Again?
05. I Miss You
06. Stay Together For The Kids
07. Down
08. Always
09. Stockholm Syndrome
10. First Date
11. Man Overboard
12. Don't Leave Me
13. Not Now
14. All The Small Things
15. Reckless Abandon
16. Josie
17. Anthem Part 2
--Přídavek--
*Travis Solo*
18. Carousel
19. Dammit

Zdroj: http://

Emo citáty

16. srpna 2010 v 13:06 | Naty-Green |  Emo
..

Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit, tak mi neříkejte jak mám žít!

Ptá se láska přátelství: "Co tu děláš, když už jsem tady já?" a přátelství odpoví: "Abych utíralo slzy, které ty způsobíš."

Nabídnout přátelství někomu, kdo chce lásku - to je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní...

Nejosamělejším místem na světě je lidské srdce bez lásky...

Nebýt milován, to je smůla. Ale nemilovat - to je neštěstí...

Život je boj a sebevrah je ulejvák.