Leden 2011

Kabát >> Songy ^^

29. ledna 2011 v 11:15 | Sweet-Dreams |  Videa

Kabát >> Láďa

Kabát >> Wonder

Kabát >> Bára

Kabát >> V pekle sudy válej

Kabát >> Dole v dole

Skupinu Kabát poslouchám už 5 let. No a patří mezi moje nejoblíbenější skupiny. Tady je pár songů, které jsou opravdu dobré! ;)
..

Evanescence >> Fotky

26. ledna 2011 v 20:55 | Sweet-Dreams |  Evanescence

Nejhezčí fotky! :)
..
..
..
..
..

Gerard Way >> DROGY, ALKOHOL A UMĚNÍ

24. ledna 2011 v 16:47 | Sweet-Dreams |  My Chemical Romance

..
Nedávno se zbavil závislosti na drogách a alkoholu, aby byl znovu čistý jako v srpnu 2004. Terapeuta navštěvuje kdykoli není skupina na turné. Nicméně stále rád kouří červené cigarety Marlboro. Navštěvoval Školu výtvarných umění v New York City, jeho snem bylo kreslit komiksové knihy (miloval je a jeho nejoblíbenější superhrdina byl vždycky Wolverine). To bylo ovšem předtím, než v roce 2001 vytvořil My Chemical Romance.
Kreslil pro komiksovou síť "Breakfast monkey", ale vůbec to nedělalo dobrotu. Přestože vytvořil předlohy pro alba MCR a navrhl obchodní zboží skupiny "Thursday", stále se považuje za špatného kreslíře.

Největší „Američtí idioti“ chystají novinku!

22. ledna 2011 v 21:03 | Sweet-Dreams |  Skupina Green Day

..

I když se Green Day pohybují v hudebním šoubyznysu už víc jak 20 let, patří pořád k nejlepším punk-rockovým kapelám. Důkazem toho je třeba platinové album 21st Century Breakdown (2009) nebo deska "American Idiot" (2004), podle které vznikl loni i stejnojmenný muzikál, který se do teď hraje na Brodwayi. A Jestli jsi jejich fanoušek, měl/a by sis v diáři zaškrtnout datum 21. Března: právě na tenhle den totiž Green Day ohlásili vydání koncertního alba "Awesome As F**k " na CD a DVD, na kterém najdeš to nejlepší z jejich loňského turné "21st Century Breakdown World Tour", v jehož rámci navštívili 29. Června i pražské Výstaviště Incheba Expo Praha, kde předvedli bombastickou open-air show.

Taylor Momsen >> Životopis

21. ledna 2011 v 19:58 | Sweet-Dreams |  The Pretty Rockless

Taylor Michel Momsen se narodila 26.července 1993 v St.Louis, Missouri, rodičům Michaelovi a Collette Momsenovým.

S hraním začala ve 3 letech s přírodní reklamu pro Shake-N-Bake. Její první role Honey Bee v "The prophet´s game"(1999). Její první velká role byla Cindy Lou v Grichovi , kde hrála s Jimem Carreym (2000). Po tomto, Taylor hrála roli Julie Moore ve "We were soldiers" (2002), kde hrála také její mladší sestra, Sloane Momsen.

Po dotočených rolích ve filmech jako Hansel & Gretel,Spy kids ll, Saving Shiloh (2005), Doubting Thomas (2005), bude viděna v nových seriích pro WB, "Misconceptions"(2006) v kterém má jednu z hl.rolí. A určitě jí můžete znát ze seriálu Gossip Girl,ve kterém má také jednu z hl.rolí.

Zahrála si také ve filmu Paranoid Park jako Jennifer(2007).

Layout >> Avril Lavigne

16. ledna 2011 v 22:21 | Sweet-Dreams |  >>Layouts<<

NÁZEV: Avril Lavigne 01
DOBA DĚLÁNÍ: 45 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design!
http://billie-joe.blog.cz/

Jestli chceš tento design tak mi napiš na e-mail sweet@atlas.cz název designu, tvůj blog a heslo tvého blogu. ;)

Layout >> Emma Watson 01

16. ledna 2011 v 18:47 | Sweet-Dreams |  >>Layouts<<
NÁZEV: Emma Watson 01
DOBA DĚLÁNÍ: 50 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design!
http://billie-joe.blog.cz/
Jestli chceš tento design tak mi napiš na e-mail sweet@atlas.cz název designu, tvůj blog a heslo tvého blog. ;)

Kusovky >> Desky

16. ledna 2011 v 12:32 | Sweet-Dreams |  Ostatní

Nejhezčí fotky!! :)
..


Objednej si design!

15. ledna 2011 v 19:06 | Sweet-Dreams
Pravidla!
Nemaž zdroj!
Nevydávej za svou tvorbu!
Nedělám designy na autorské blogy!
Designy nastavuju já!

Do komentářů napiš:
S kým / s čím by měl být!
V jaké barvě
Popřípadě mi pošly fotky, ale nezaručuju, že je tam dám.
Tvůj nick
Tvůj blog
Na můj e-mail mi napiš blog i heslo abych ti design mohla nastavit ;)


Design by měl být do 2 dnů hotov! ;))

Móda a kultura EMO

14. ledna 2011 v 20:03 | Sweet-Dreams |  Emo

Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání (tvrdý styl a jemný styl). První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují. Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.
Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.
Zdroj: http://