Únor 2011

Koblížci

25. února 2011 v 19:07 | Sweet-Dreams |  Ostatní

Koblížci >> Zavři oči
Koblížci >> Ty a já
Koblížci >> Rozhovor na Óčku (Výtah 22.07.2010)

Kurt Cobain >> Životopis

20. února 2011 v 15:16 | Sweet-Dreams |  Nirvana

Dětství

Kurt Cobain se narodil 20.února 1967 v malém americkém,dřevařském městečku Aberdeen ležícím 140 km jihozápadně od Seattlu. Jeho matka Wendy pracovala jako číšnice, otec Donald byl automechanik. Z počátku bydleli v Hoquiamu, ale když bylo Kurtovi 6 měsíců, přestěhovali se do Aberdeenu, kde později vznikla jeho skupina Nirvana. Kurtův otec si tam našel práci v místní drtičce odpadu, zatímco matka se starala o domácnost. Kurt byl už od dětství hodně hubený kvůli léku Ritalin, jejž bral proti hyperaktivitě.
V Kurtových devíti letech se Cobainovi rozvedli, poněvadž jeho otec byl často mimo domov kvůli své profesi trenéra a rozhodčího v amatérském basketbalu. Po rozvodu se Kurt uzavřel do sebe a začal rodiče, zejména otce, nenávidět. Oba rodiče uzavřeli nová manželství a Kurtovo dětství bylo poznamenáno neustálým stěhováním od matky k otci, jeden čas bydlel dokonce u prarodičů. Prostřednictvím strýce se seznámil s hudbou skupin jako Black Sabbath či Led Zeppelin. Díky svým přátelům se seznámil s punkrockem (snad nejvíc na Kurta zapůsobila skupina Melvins) a začal přemýšlet o založení vlastní kapely.


Layout >> Rihanna 01

19. února 2011 v 22:32 | Sweet-Dreams |  >>Layouts<<
NÁZEV: Rihanna 01
DOBA DĚLÁNÍ: 45 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design!
http://billie-joe.blog.cz/

Jestli chceš tento design tak mi napiš na e-mail sweet@atlas.cz název designu, tvůj blog a heslo tvého blogu. ;)

Gympl >> Obsah ;D

19. února 2011 v 19:12 | Sweet-Dreams |  Ostatní

V prvním plánu jde o příběh party studentů gymnázia, kteří se věnují malování graffiti. Na pozadí se ale odkrývají problémy mladé generace, konflikt mezi konformitou a naprostou svobodou, odpovědností a životem okamžiku, konflikt mezi školou, která je odcizená realitě, a studenty, kteří chtějí dělat skutečné věci. Hlavními hrdiny je dvojice gymnazistů Petr a Pavla, jejich učitele Tomáše a jeho ženy Aleny. Divák se dostává ze zaběhlých školních paravidel do temného nočního reje, kde sprejeři žijí svůj vysněný život. Nespoutaná svoboda, ignorance všech pravidel, i hip-hopová muzika dokresluje dramatický, téměř dobrodružný příběh. Unavené, stereotypní město před námi ožívá nepoznanou atmosférou.
..
..

Pár inforamcí + Ty nejhezčí boty! :DD

18. února 2011 v 11:15 | Sweet-Dreams |  >>My Diary<<

To jsou opravdu nádherné boty! :)
Podobné mám i já, ale tyhle jsou opravdu úžasné! :D :)
No, a taky jsem zase našla pár lidí které mám v affs a oni mě ne.. --" Takže
zase mažu.. Vbec neobíhají. Takže kdo chce být mim affs tak ať se zapíše (zde) To je vše mějte se.
Vaše Sweet-Dreams
..

Billie :)) ^^ Norozeniny!

17. února 2011 v 11:38 | Sweet-Dreams |  Billie Joe Armstrong

Billie Joe má dneska narozeniny! :)
Všechno nejlepší! :D :)
..

Grammy Green Day ^^ :)

15. února 2011 v 20:11 | Sweet-Dreams |  Skupina Green Day

American Idiot: The Original Broadway Cast Recording, muzikálové
CD American Idiot vyhrálo ocenění Grammy v kategorii "Nejlepší muzikálové album".
..


Pár informací.. :) ^^

12. února 2011 v 18:48 | Sweet-Dreams |  >>My Diary<<

..
Zdravím.. :)
Mám tu jen pár informací .. Jednou z nich je že, budu promazávat affs.
Ty které nesmažu dám do tří skupin, Elite affs, Friends a More .. Protože někteří vůbec neobíhají, a za tu dobu co je mají v affs, na mém blogu byli asi jednou, a to jen když se mě ptali jestli si mě můžou přidat.. --"
Další informací je, že na blog budu chodit asi jen v sobotu a v neděli. Přes týden na to nemám moc času, no a když ho mám tak jsem venku. Samozdřejmě když budu mít čas tak sem nějaký ten článek dám, ale tohle nezaručuji. Na vaše komentáře samozdřejmě budu odpovídat pořád, takže i před týden.
Tento týden mám volno (Konečně!) :DD .. No a články sem asi budu dávat i přes všední dny, budu mít na to o hodně víc času! :DD ..
Tak to je asi prozatím vše, mějte se hezky.. :)

Vaše Sweet-Dreams .. :)

Emo hudba

6. února 2011 v 18:25 Emo

..
Emo styl hudby je velice emocionálně procítěný. To znamená, že se tam hodně střídají rytmy a tempa, dá se říct proto, že to vyjadřuje měnící se pocity. Žánrově můžeme emo přiřadit k punk-rocku. Songy jsou dlouhé a táhlé, objeví se tam vokální zpěv, lehký šepot, štěkavý řev, pláč nebo třeba vzlykání. Texty písniček jsou většinou o osobních problémech a pocitech - neštěstí, lásce, přátelství, smrti, nemocech, beznaději, zradě, aj.

Zdroj: http://