Duben 2011

Martin Harich: Muziku mám v krvi

29. dubna 2011 v 15:03 | Sweet-Dreams
Martin (15) zaujal už na prvním castingu s písničkou Som na tebe závislý od slovenských Desmod. S každým dalším kolem si pak získával stále více fanoušků a nyní už se řadí mezi největší adepty na celkové vítězství v soutěži!

BRAVO.CZ: Ahoj Martine! Kdo tě do soutěže přihlásil a za jakých okolností to bylo?
Martin Harich:
Do SuperStar jsem se přihlásil sám. Dlouho jsem váhal a radil jsem se dost s rodiči, se sestrou i s kamarádem z kapely, Marekem Masarikem. Nakonec jsem se přihlásil na casting do Košic. Neměl jsem to v úmyslu, protože těsně předtím jsme měli vystupovat v televizi, v jiném programu. Ten ale nakonec nevyšel ...

BRAVO.CZ: Vystupoval jsi už dříve, viď? Můžeš našim čtenářům prozradit, kdy jsi s hudbou začal, kdo tě k ní přivedl a co vše už jsi měl před SuperStar za sebou?
Martin Harich:
S hudbou jsem začal ještě jako malý. Zajímaly mě zejména věci, které vydávaly zvuk. Hlavně pokličky, hrnce, pánve a tak dále. Vážněji mě hudba chytla, když mi bylo asi deset let. Vždy jsme měli doma nějaké hudební nástroje, protože můj táta je aktivním muzikantem. Také dědeček hrával na bicí a harmoniku, teta vystudovala církevní hudbu na VŠMU. Hudbu tedy máme takříkajíc v krvi. Můj pokoj v podkroví se postupem času měnil ve zkušebnu. Cvičím tam na bicí, kytaru, zpívám, píšu texty, skládám hudbu a zkouším se svojí kapelou Musitany Hope. Před SuperStar jsme vystupovali na školních plesech a koncertech. V televizi jsme vystupovali v programu Minitalent show. Tam jsme se potkali s Mariánem Čekovským, kterého si moc vážím jako hudebníka i člověka. Právě toto setkání mě posunulo dál. Několikrát jsme hráli s tátovou kapelou na akcích. Nejlepší byly letní, na velkých jevištích. Na těch se cítím jako ryba ve vodě. Také jsem s tátou hrál dvakrát v Paříži pro krajany ze Slovenska a Čech. Už několik let navštěvuji Základní uměleckou školu, obor zpěv a bicí.

BRAVO.CZ: Zpíval jsi už v pěti živých přenosech. Které z těchto vystoupení se ti podle tvého názoru nejvíce povedlo? Který večer sis nejvíce užil?
Martin Harich:
Nejvíc jsem se těšil na písničku od skupiny Desmod, ale můj výkon trochu ovlivnila nemoc. Asi nejvíc se mi podařila píseň She's the one od Robbie Williamse. Nejvíc jsem si pak užil poslední kolo, kdy jsem zpíval song od kapely IMT Smile. To jsem také hrál sám na kytaru. Cítím se tak nejlépe, protože když jí nemám, nevím co s rukama. :)

Kurt Cobain

22. dubna 2011 v 10:19 | Sweet-Dreams |  Nirvana
Před 17 lety zemřela hudební legenda... I po smrti právem patří mezi nejlepší rockové zpěváky, kteří kdy žili!
Jeho muziku milují všechny generace a není snad nikdo, kdo by neznal grungeovou skupinu Nirvana. Jasně, řeč je o kultovním americkém zpěvákovi a skladateli Kurtu Cobainovi (†27), který byl mimo jiné také manželem zpěvačky a herečky Courtney Love (46), která s ním má dceru Frances Bean (18).

Mezi největší hity kapely, které bys měl/a určitě znát, patří třeba "Smells Like Teen Spirit" nebo "Come AsYou Are", které najdeš na jejich průlomovém albu "Nevermind" (1991).

Jenže tenhle "Nirvana" boom měl i svoji temnou stránku - naplno odstartoval Kurtovu závislost na heroinu, kvůli které musel být i několikrát hospitalizován. Kromě závislosti na drogách trpěl také velkými depresemi a "vzácnou" nemocí žaludku, kterou žádný lékař nedokázal pojmenovat ani vyléčit!

Kurt začal pomalu, ale jistě ztrácet chuť žít, což nakonec vedlo k tomu, že si 5. dubna 1994 dal silnou dávku heroinu a prostřelil si hlavu! V dopise na rozloučenou pro svou manželku Courtney a dceru Frances mimo jiné napsal: "Je lepší shořet, než vyhasnout!"

Zdroj: Bravo

Layout >> Avril Lavigne 02 / 03

19. dubna 2011 v 17:45 | Sweet-Dreams |  >>Layouts<<
NÁZEV: Avril Lavigne 02 / 1
DOBA DĚLÁNÍ: 45 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design!

NÁZEV: Avril Lavigne 03 / 2
DOBA DĚLÁNÍ: 45 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design!
Jestli chceš některý z těchto designů tak mi napiš na e-mail sweet@atlas.cz název designu, tvůj blog a heslo tvého blogu. ;)

Avril Lavigne o Abbey Dawn

15. dubna 2011 v 18:31 | Sweet-Dreams |  Avril Lavigne
Zpěvaččina značka Abbey Dawn se těší stále větší oblibě...
Donedávna se Avrilina kolekce prodávala výhradně v obchodech Kohl's: "Rozhodla jsem se ale pokročit někam dál, a minulý pátek jsem začala Abbey Dawn distribuovat prostřednictvím internetu."

Navrhování oblečení je pro zpěvačku vítaným odpočinkem od hudby: "Je to fakt relax, přemýšlet nad něčím jiným než je muzika."

Kde bereš inspiraci Avril? "Z mého osobního stylu. Pro holky prostě navrhuji to, co bych sama chtěla nosit. Nemám moc ráda květinové vzory, dávám přednost proužkům, puntíkům a lebkám."

"Nepotřebuji, aby mé oblečení bylo perfektní a dokonalé. Chci, aby se v něm holky cítily pohodlně, aby je bavilo a bylo vtipné," vysvětluje Avril

A co klučičí řada? "Tu navrhuji pro mého bratra. Představuji si, co by mu nejvíc slušelo a občas ho do něčoho navléknu. To se mu moc nelíbí, takže ho vždycky musím něčím uplácet."

Název Abbey Dawn vznikl z přezdívky, kterou dal Avril její otec, když byla malá: "Tehdy se mi moc nelíbila, ale teď ji miluju!"
Zdroj: Bravo

GLAM SCARLETT A AMANDA

10. dubna 2011 v 14:41 | Sweet-Dreams |  Beauty
S čelenkou se dá vyčarovat tolik účesových variací!

Zdroj: Bravo Girl!
Obrázky nekopíruj!!


Líčení >> Kajalové linky!

9. dubna 2011 v 18:05 | Sweet-Dreams |  Beauty

Zdroj: Top Dívka
Obrázky nekopíruj!!

SUM 41 s novou deskou

9. dubna 2011 v 11:08 | Sweet-Dreams
SUM 41 s novou deskou
Zatímco loňský rok byl ve znamení odkládání alba a uskutečněného turné, během něhož Sum 41 dvakrát vystoupili v České republice, tak letošní rok bude především o nové desce. Ta nese název Screaming Bloody Murder zdarma si ji můžete poslechnout zde.
Nutno podotknout, že Sum 41 se v rámci propagace nového alba dostaví i do České republiky a to na festival Rock For People, který se koná od 2. do 5. července tohoto roku.
Na novou desku SUM 41 se čekalo podměrně dlouho. Rozepře mezi labelem a interpretem začaly už u samotného nahrávání, kdy kapela překročila rozpočet a notnou sumu si musela doplatit z vlastní kapsy.

Zdroj: ROCK&POP

Avrilina tajemství!!

6. dubna 2011 v 19:58 | Sweet-Dreams |  Avril Lavigne
Zakázaná, dobrá a svůdná - tak voní "Forbidden Rose" od Avril Lavigne (25). V exkluzivním interview pro Top dívku nám o něm Avril prozradila něco víc a dala nám tipy na lepší vyzařování…

Je tvůj parfém znamením tvojí proměny z punk girl do glam rock lady?
AVRIL: "Forbidden Rose" je opravdu ženštější. Ale není klasická, spíš mystická a trochu nápadná.

Jak se vylepšíš, když jdeš ven na nějakou akci?
AVRIL: Samozřejmě nemůžu zapomenout na svoji vůni. Co se make-upu týče, držím se zpátky. Líčím se přirozeně, ne tak nápadně jako na fotce. Co se stylingu týče, mám ráda pohodlí a kombinuju různé styly.

Tvoje pokožka je stejně bezchybná jako tvoje postava. Jak to děláš?
AVRIL: Snažím se pít hodně vody. Kromě toho si dávám pozor, abych spala alespoň osm hodin. Důležitá je taky strava. Na mém jídelníčku nesmí chybět hodně ovoce a zeleniny. Nejraději mám broskve, artyčoky a růžičkovou kapustu.

A jak vypadá tvůj sportovní program?
AVRIL: Jsem neustále v pohybu. Když jedu na turné, beru si s sebou svoje prkno a brusle. Relaxovat pak můžu před bednou. Miluju komedie!

Zdroj: Top dívka

Avatary >> Avril Lavigne

5. dubna 2011 v 16:51 | Sweet-Dreams |  Avatary
Tady jsou tři avatary s Avril Lavigne snad se budou líbit.. :) Ale nejdřív chci ještě upozornit, že jestli si budete jeden z těchto avatarů brát, tak uveďte na svůj blog moji ikonku a nebo můj blog! A samozřejmě ho nijak neupravujte!!
Avril Lavigne >> Wallpaper

4. dubna 2011 v 17:51 | Sweet-Dreams |  Wallpapery
Vyrobila jsem z nudy wallpaper .. :D Je takový jednoduchý.. :) Ale Avril Lavigne je skvělá zpěvačka :) Poslouchám ji už asi 4 roky a pořád se mi líbí její styl hudby.. :D Líbí se mi i její styl oblíkání.. :D A hlavně jak má teď ten zelený melír :DD