Leden 2012

Avril Lavigne prodala svůj dům!

28. ledna 2012 v 10:27 | Sweet-Dreams |  Avril Lavigne
STARS: Avril Lavigne prodala svůj dům! - foto
Zpěvačka už nechce vlastnit luxusní sídlo, kde žila s bývalým manželem...
V roce 2006 si Avril (27) a její tehdejší manžel, frontman kapely Sum 41 Deryck Whibley (31) koupili dokonalou vilu v Los Angeles. Sídlo má na více než 1100 metrech čtverečných 8 ložnic, deset koupelen, dvě obrovské haly, dvě pracovny, deset garážových stání, vinný sklep, plně vybavenou posilovnu s bazénem a saunou, prádelnu, zázemí pro služebnictvo a rozlehlé nádvoří.

Avril prodala svůj dům basketbalové hvězdě Chrisu Paulovi za 170 milionů korun. Hlavní ložnice, kterou Avril a Deryck využívali nejčastěji navíc obsahuje kuchyňský kout, mohutný krb, terasu, dvě šatny a dvě koupelny. Ani takovýto luxus však nedokázal zabránit rozpadu hvězdného manželství, ke kterému došlo v roce 2010. "Byli jsme spolu prostě pořád a to byla ta největší chyba," prohlásila tehdy Avril s tím, že Derycka si vždycky bude vážit: "Deryck je velmi talentovaný. Vždycky si ho budu vážit a budu stát o jeho názory." V současné době je Avriliným přítelem TV star Brody Jenner.

Zdroj: http://

Avril Lavigne >> The Best! :))

17. ledna 2012 v 17:32 | Sweet-Dreams |  Avatary

Avril Lavigne si fanoušci nechávají tetovat

15. ledna 2012 v 17:20 | Sweet-Dreams |  Avatary
Avril má sama několik tetování, ale jsou kérky, které přeci jenom nechápe…
Nechat si vytetovat jméno oblíbeného zpěváka nebo kapely? Pro některé fanoušky je to projev největší lásky ke svému idolu. Avril ale nad tím kroutí hlavou pokaždé, když vidí fanouška, který má vytetované právě její jméno. Na druhou stranu jí to ale lichotí.

"Hodně mích fanoušků má stejné tetování, jako jsem si nechala udělat já. Někteří ale mají vytetovaný dokonce můj portrét," říká Avril. "Jeden kluk měl můj černobílý portrét vytetovaný přes celé rameno. Nepřijde vám to divné? Je to až neuvěřitelné! Vždycky si říkám: ´Wow, moje hudba má na jeho život TAKOVÝ vliv!´" pokračuje dál.


Avril zájem fanoušků samozřejmě těší. Je dokonce pořád ráda, když slyší svou písničku hrát z rádia. Říká: "Když slyším svou hudbu z rádia, nikdy ho nevypínám. Ráda ji poslouchám a jsem na sebe pak pyšná."

"Pokaždé, když dokončíme nové album, nechám si ve studiu udělat kopii a tu pak pouštím doma všem kámošům a ptám se jich, co si o tom myslí. Jasně, že se jim to vždycky líbí!:)" dodává.

Zdroj: http://

Evan Taubenfeld ft. Avril Lavigne - Best Years Of Our Lives

14. ledna 2012 v 18:57 | Sweet-Dreams |  Avril Lavigne
Úžasná písnička! <3 :))

Avril Lavigne: Nové album bude rockovější!!

7. ledna 2012 v 11:46 | Sweet-Dreams |  Avril Lavigne
Avril Lavigne vstoupila do roku 2012 koncertem v Číně. Tamním médiím prozradila v rámci rozhovoru i novinky ohledně svého chystaného alba.
Poslední dny roku 2011 strávila zpěvačka Avril Lavigne v Číně. Vystoupila tu jako hlavní hvězda silvestrovského večera televizní stanice Jiangsu TV.

V rámci svého pobytu zpěvačka poskytla rozhovor čínské internetové společnosti NetEase a odtajnila i pár nových informací ohledně své připravované páté studiovky. "Právě teď dělám na nové desce - bude v rychlejším tempu, rockovější. Mám ráda každý styl - miluju rock, chci ale zkoušet i další hudební žánry," přiblížila Avril Lavigne. Už v létě loňského roku se zpěvačka vyjádřila jasně - chystaná deska bude protikladem předchozí nahrávky GoodbyeLullaby (recenze). Ve své vizi tak zdá se vytrvala.
Zatímco název nového alba ještě není známý, zpěvačka už prozradila tituly dvou písní - Fine a Gone. Tyhle songy byly původně nahrány už pro desku Goodbye Lullaby, na té se ale nakonec neobjevily.

Zdroj: http://

Avatary >> Avril Lavigne 02

2. ledna 2012 v 12:52 | Sweet-Dreams |  Avatary
Tady jem udělala pár avatarů s Avril Lavigne snad se budou líbit.. :)
Jestli si budeš brát některý avatar, tak mi to napiš do komentářů!

Kopírujte jen se zdrojem!!

Layout >> Selena Gomez 01

1. ledna 2012 v 14:58 | Sweet-Dreams |  >>Layouts<<
NÁZEV: Selena Gomez 01
DOBA DĚLÁNÍ: 30 minut
PRAVIDLA: Nemaž můj zdroj, neupravuj design, nevydávej za své!!
Jestli chceš tento design tak mi napiš na e-mail sweet@atlas.cz název designu, tvůj blog a heslo blogu. :)